Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Катерина Кухар. Балет «Діти Ночі 2»

23 листопада 2020, 19:00, понеділок
У продажу залишилось 143 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 1 ЧЕРВНЯ 2020 19:00 НА 23 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ
23 листопада на сцені Житомирського Драмтеатру імені І. Кочерги — буде світова прем’єра балету «Діти ночі 2» або «Children of the Night 2» «Middey Dream», створеного спеціально для українських зірок балету Катерини Кухар, Олександра Стоянова і всього творчого колективу артистів Київського театру национольного опери та балету України.
 
«Children of the Night 2» «Middey Dream» — постановка хореограф і артист Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова. Олександр використовує новітні креативні світлові рішення. Раніше український глядач мав можливість побачити перше дітище цього геніального хореографа, яке було названо «Діти ночі». Через неймовірного інтересу нашої публіки, Олександр протягом півроку готує другу частину історії андрогинов, яка буде називатися «Післеполудневий сон». За задумом самого хореографа це може бути трилогія повноцінних одноактних балетів про андрогіна. Участь в цих проектах наших зірок Катерини Кухар і Олександра Стоянова робить ці балети дійсно шедеврами світового рівня.
 
У другій частині трилогії перед глядачами постане апологет іншої сили. Провидець. Істота величезної енергії живе поза простором.
 
Хто це — Демон або Бог?
 
Дізнавшись про Андрогін, він просить своїх помічників приспати і доставити його до нього. Сплячого. Провидець розділяє його на чоловіка і жінку. Уві сні він має набагато більше влади, щоб дослідити їх, а може спокусити, залишаючись при цьому в тіні. Але навіть сни не можуть розділити половинки. Возз’єднане знову в єдине ціле, вони помчать далі крізь зірки.
 
Історія андрогін зародила в душі помічників провидця зерно надії на те, що і вони можуть бути разом. Провидцю це не подобається, він відчуває що його зрадили і хочуть посягнути на його владу-владу Творця. У гніві він замикає їх в чорній дірі і відправляється слідом за андрогін.
 
Одним з основних сюрпризів буде те, що Хореограф сам станцює роль провидця. Стильні костюми з матеріалу здатного змінювати колір, допоможуть відобразити мінливість і швидкоплинність сновидінь і спільно з проекцією створити напружену магічну атмосферу.
 
Хореографія і постановка: Олександр Абдукаримов
 
Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Житомир.

Катерина Кухар. Балет «Діти Ночі 2» відбудеться 23 листопада 2020, 19:00, понеділок в Житомирський театр ім. І. Кочерги. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.